Yatak Örtüsü ve Nevresim Takımı Modelleri

5 sene önce yazıldı. Yazar:

Nevresim takımı modelleri 2015, yatak örtüsü modelleri 2015 – Hayatımızın büyük bir bölümünü oluşturan uykuyu en iyi şekilde almak için yatağımızda rahat etmemiz gerekir. Hal böyle olunca nevresim takımları da önemli bir yere sahip oluyor.

Özellikle bu sezon en çok tutulan yatak örtüsü modelleri baskılı ve resim baskılı modellerdir. Galerimizde birbirinden güzel baskılı yatak örtüsü ve nevresim takımı modelleri 2015 trendinin en şık tasarımlarını bulabilirsiniz. Örneğin İstanbul özlemi çekenler yada İstanbul tutkunu olanlar için bu sezon tasarlanmış İstanbul baskılı nevresim takımları revaçta. Bu modellerde yatak odanızın havasını değiştirebilir ve daha bir modern bir görüntü sergileyebilirsiniz. Eğer yazın sıcaklığını güneş tatil kumsal özleminiz arttıysa yaz çiçekleriyle süslenmiş yatak örtüsü takımlarını tercih edebilirsiniz. Özellikle yeni evlenenlerin oldukça titiz davrandığı bu seçimde galerimizdeki tasarımlar yol gösterebilir. Bu seneki tasarımlarda ağırlıklı olarak pastel renkler kullanılmıştır. Yine bu sezon çizgili desenlerle süslenmiş modellerde popülerliğini korumaktadır. Karar siz değerli bayanlarındır. Sizi ve içinizin güzelliğini yansıtan modelleri sitemiz galeri bölümünde rahatlıkla bulabilirsiniz.

Yatak Örtüsü ve Nevresim Takımı Modelleri 2015

Yatak Örtüsü ve Nevresim Takımı Modellerini incelediğimizde çok güzel modeller olduğunu görüyoruz. Siz de içinize sinen modeli seçerek ilgili sitelerden veya mağazalardan satın alabilirsiniz.

Kategori:
Dekorasyon

tarafından yorumlandı Yatak Örtüsü ve Nevresim Takımı Modelleri

  • yeni oya modelleri tülbent iğne oyaları 2013 enguzel oya modellerı yatak örtüsü tekstil mod

    gonen 13 Mart 2015 19:35 Cevapla

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Modayeni
Modayeni.Net - Moda Haberleri - El işi iğne oyası Modelleri , oya örnekleri ve dahası..