Yeni Havlu Kenarı Örnekleri Resimleri

  7 sene önce yazıldı. Yazar:

  Artık hep aynı olan havlu kenarı örneklerinden sıkıldıysanız sizlere bizler yepyeni modeller sunuyor olacağız. Dilerseniz sizler için hem zor hem de kolay olan birkaç model sunalım ve sizler içinden beğendiklerinizi yapma aşamasına geçmiş oluverin. Bu güzel modelleri dilerseniz evde kullandığınız havlularınız için ya da çeyiziniz varsa ona koymak için tercih edebilirsiniz. Hoş bir hediye olacak ve gösterişli kenarlar ile farkınızı göstermiş olacaksınız. Yeni havlu kenarı örnekleri bu yıl biraz daha büyüdür ve gözeçarpan detaylardan oluşmaya başladı.

  Artık yeni havlu kenarı örneklerinde ayrıntılarda verilmeye başlandı. Örneğinbir çiçek deseni yapacak ise onun yaprakları ve hatta dallarının olması bile ekstra bir güzellik katmış oluyor. Yani havlu kenarı modellerinin yanı sıra kendiniz aralarına eski motifler de katabilir ve farklı bir desen çıkarabilirsiniz. Örneğin tek çiçek deseni yerine birkaç farklı modeli aynı havluda işleyebilirsiniz. Bizce oldukça farklı ve güzel duracağı kesin. Zaten önemli olan herkeste olmayanı yapmak değil mi?

  Kadınlar banyoları için artık daha özenle yapılmış ve en önemlisi el emeği olan yeni havlu kenarlarına sahip havlular istiyor. Gerek sadece misafirliğe çıkarılsın, gerek günlük kullanım yapılsın farketmez ama motiflerinin yanı sıra havlunuzu kalitesine de önem gösteriniz. Yıkadığınızda zarar görmeyecek ve yıllarca kullanacağınız bir havlu sayesinde el işlerinizde çöpe gitmemiş olur.

  İşte en güzel havlu kenarı örnekleri resimleri:

  (Resimlere tıklayarak büyütebilirsiniz.)

  havlu kenarı modelleri (1)

  havlu kenarı modelleri (1)

  havlu kenarı modelleri (2)

  havlu kenarı modelleri (2)

  havlu kenarı modelleri (3)

  havlu kenarı modelleri (3)

  havlu kenarı modelleri (4)

  havlu kenarı modelleri (4)

  havlu kenarı modelleri (5)

  havlu kenarı modelleri (5)

  havlu kenarı modelleri (6)

  havlu kenarı modelleri (6)

  tarafından yorumlandı Yeni Havlu Kenarı Örnekleri Resimleri

  Cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir