Yoğurt Maskesi Tarifi

5 sene önce yazıldı. Yazar:

Yaşlanmayı geciktiren yoğurt maskesi tarifi aynı zaman da sağlıklı cilt tipinin ön plana çıkmasına kaynaklık etmektedir. Kusursuz cilde sahip olmanız adına oldukça ideal olan yoğurt maskesi tarifi en özel püf noktaları ile sizlerle.

Yoğurt Maskesi İçin Gerekli Malzemeler:

  • 1 yemek kaşığı yoğurt
  • 1 yemek kaşığı limon suyu

Yoğurt maskesi tarifi için 1 yemek kaşığı yoğurdu 1 yemek kaşığı limon suyu aracılığı harmanlayalım. Hazırladığımız karışımı cilt üzerine masaj yardımı ile sürelim ve 15 dakika boyunca bekleyelim. Maske cilt üzerine kurumaya başlayınca yüzümüzü yıkayalım.

Cildi Canlandıran Yoğurt Maskesi Tarifi

1 yemek kaşığı zeytinyağı

1 yemek kaşığı badem yağı

2 yemek kaşığı yoğurt

Cildi canlandıran maske tarifi için 1 yemek kaşığı zeytinyağı ile 1 yemek kaşığı badem yağını harmanlayalım. Özel karışımın içerisine 2 yemek kaşığı yoğurt ilave edelim. Kusursuz cilt tipine sahip olmanız adına oldukça ideal olan bu özel maske tarifi aynı zaman da ölü hücrelerin giderilmesine kaynaklık etmektedir.

Cildi Besleyen ve Onaran Maske Tarifi

  • 1 yemek kaşığı yoğurt
  • 1 yemek kaşığı papatya yağı

Cildi besleyen özel maske tarifi için 1 yemek kaşığı yoğurt ile 1 yemek kaşığı papatya yağını harmanlayalım. Özel karışımı cilt üzerine masaj yardımı ile yedirelim ve 15 dakika boyunca bekleyelim. Ardından cildimizi ılık su ile durulayalım.

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Modayeni
Modayeni.Net - Moda Haberleri - El işi iğne oyası Modelleri , oya örnekleri ve dahası..