Yüksek Belli Etek Modelleri 2015

5 sene önce yazıldı. Yazar:

Gençlerin günümüzde giyim tarzlarına baktığımızda erkek bayan hemen hemen tüm günlük giydiğimiz kıyafetleri düşük bel kot pantolon ve üzerine kombi yaptığımız tşört veya mevsimine göre kıyafetlerde olduğunu görürüz. Moda bazılarının vazgeçilmezi olabiliyorken bazılarımıza göre de insanın kendine yakışanı giymesidir. Özellikle günümüz bayanları görünümlerine dikkat etmektedirler. Bazen kendi kendimize sorarız.
Güzel görünmenin elbiseyle ilişkisi var mıdır? Varsa uzun eteklerin bunda yeri nedir?

Önce Güzel görünmenin elbiseyle ilişkisi var mıdır sorusuna cevap arayalım isterseniz. Buna çoğumuz tabi ki vardır diyeceğiz çünkü bu göz ardı edilemez bir gerçektir. Peki, kıyafet bu kadar önemliyken uzun eteklerin görünümümüze ne gibi bir katkısı olabilir. Şıklık göreceli bir tanımdır. Herkes her rengi sevmeyeceği gibi her stilde herkese uymaz. Ama şu bir gerçek ki kısa boylu bir bayansak kesinlikle boyumuzun dezavantajını uzun bir etekle avantaja çevirebiliriz. İnsan gözünü yanıltan ve boyumuzu olduğumuzdan daha uzun gösteren püf noktalarından biridir uzun elbise giymek tıpkı dikine çizgili bir elbise giymek kadar göz yanıltır ve olduğumuzdan daha uzun görünmemizi sağlar.

Yüksek belli etek giyim mağazalarından kendi tercihlerinize göre hazır bir şekilde kombin olarak deneme yanılma yöntemi sayesinde en iyi yakışanı seçmenizi tavsiye ederiz. Bu sene yüksek belli eteklerde dönem noktası olabilir. Tasarımcılar tarafından birbirinden güzel tasarımlara imza atmış olsalar bile ne kadar çok beğeni kazanacaklarını zamanla göreceğiz. Üzerine giyilen gömlek ve askılı model badilerle ayrı bir güzel kombin yakalayabilenler şıklıklarına şıklık katabilirler. Diz altı modelleri ile uzun boylu bayanlar için bulunmaz birer kaftan gibi dururlar. Genç kızların özellikle fırfırlı modelleri ile ayrı bir kombin yaratabilirler.

Yüksek Belli Etek Modelleri 2015

Kategori:
Elbise Modelleri · Moda

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Modayeni
Modayeni.Net - Moda Haberleri - El işi iğne oyası Modelleri , oya örnekleri ve dahası..