Yüksek Topuklu Çizme Modelleri 2015

4 sene önce yazıldı. Yazar:

Bilindiği gibi kadınlar güzel olmak ve güzelliklerinin başkaları tarafından fark edilmesini ve beğenilmeyi isterler.  Topuklu ayakkabılar, kadınların beğenilmesine yardımcı olan araçlardan biridir. Bayanların giydiği elbiseyi öne çıkararak erkeklerin bakışlarını üzerinde toplamasına yardımcı olan topuklu ayakkabılar kışın çok tercih edilmez. Sonbahar ve kış mevsimlerinde topuklu ayakkabıların yerini topuklu çizme ve bot modelleri alıyor.

Topuklu çizme seçimimizi yaparken boyunuzun uzunluğunu, kısalığını dikkate aldığınız kadar kilonuzu da göz önünde bulundurmanız gerekir. Öyle ki topuklu ayakkabı ile normal şartlarda bile yürümek zor iken kışın zorlu koşullarında topuklu çizmeler ile yürümek tam bir maharet ister.

Son zamanlarda modacılarımız ayakkabı ve çizme koleksiyonlarını sıra dışı tasarımlarla süslemiş. Farklı stillerdeki çizme ve bot arayan bayanlarımız kendine uygun modeli bulmakta zorlanmayacak gibi görünüyor. Kış mevsiminin soğuk havalarını düşünmekle beraber kapalı ortamlarda tercih edilecek çizme ve bot modelleri ile iddialı çalışmalarla karşımıza çıkıyor. Bu iddialı koleksiyonlarda bot ve çizmeler düz modellerden ziyade yüksek topuklular popüler olacağa benziyor. 2015 yüksek topuklu çizme modelleri çok şık ve zarif görüntüye sahip olduğunu görüyoruz. Bayanların düğün ve davetlerde giyebilecekleri farklı topuklar olarak dikkat çeken vida tarzı topuklu çizmelerde vitrinlerde yerini almış görünüyor. Kalın ve dolgu topuklar ise geçmiş modasını yansıtan stiliyle her sezon tasarımcıların ilham kaynağı olmayı başarıyor. Genç ve bakımlı bayanlarımız 2015 yüksek topuklu çizme modellerini kıyafetlerini göz önünde bulundurarak seçiyorlar.

tarafından yorumlandı Yüksek Topuklu Çizme Modelleri 2015

 • Yüksek topuklu ile yürümeyi bilmeyenler giymesin bence, yeni doğmuş zürafa gibi yürüyosunuz hiç güzel görüntü çıkmıo ortaya

  You Are 13 Ocak 2015 14:22 Cevapla
 • Topuklu ayakkabilari gururundan daha yüksek olan kadinlar var.

  Gürsoy 15 Ocak 2015 21:58 Cevapla
 • Hayır zor yürüyon madem neden o kadar yüksek topuklu giyiyorsun.

  -A 17 Temmuz 2015 13:44 Cevapla
 • mesela çok tatlı ve sempatik duruyolar bide topuklu ayakkabı giyince bi sorun olmuyo mesela ben yüksek topuklu giyince sırık gibi oluyorum

  Tugay Yakar 17 Temmuz 2015 13:45 Cevapla
 • Yüksek topuklu alçak insanlar

  Hatice Pınar Yolaç 17 Temmuz 2015 13:45 Cevapla
 • Yüksek topuklu giydiğimde arada ayaklarım dinlensin diye düz parmak arası terlik aldìm buraya kadar sorun yok !

  ◀Lavinia▶ 17 Temmuz 2015 13:45 Cevapla

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Modayeni
Modayeni.Net - Moda Haberleri - El işi iğne oyası Modelleri , oya örnekleri ve dahası..