Zayıf Gösteren Gelinlik Modelleri

4 sene önce yazıldı. Yazar:

Gelin adayları düğünleri yaklaşırken gelinlik modelleri seçiminde kendilerini güzel gösterecek olan tasarımları tercih etmeye çalışırlar. Özellikle gecenin yıldızı ve tüm dikkatleri üzerine çekmek isteyen kızlar için gelinlik modeli seçimi oldukça önemlidir.

İnce gösteren gelinlik modelleri 2015 yılında bayanlar tarafından en çok aranan modeller arasında yer almaktadır. Düğün gününe yaklaşıldıkça gelin adayları stres yapmakta ve haliyle biraz kilo almaktadırlar. Tabi bunlar dışında kilolu olan kızlarımız da küçüklüğünden beri hayal etmiş olduğu bu özel günde haliyle kendilerini zayıf gösteren modelleri tercih etmeye çalışmaktadır. 2015 gelinlik modelleri arasında kalem gelinlik modelleri ve balık gelinlik modelleri bayanları zayıf ve zarif gösteren modellerin başında gelmektedir. Dantel ve taşlı işlemeler ile ön plana çıkan gelinlikler, fiziğine güvenen bayanlar tarafından tercih edilmektedir. Kendinizi zayıf gösteren gelinlik modeli seçimini belirledikten sonra güzel bir makyaj ve gelin ayakkabısı ile hazırlıklarınızı tamamlayabilirsiniz. Tabi bu sırada gelin saçı modelini de unutmayalım. Gelin saçı modelinizi mutlaka düğünden önce doğru kuaförlerde provasını alıp deneme yapınız. Aksi takdirde son dakikada görülmeden yapılan gelin saçları sizleri hüsrana uğratabilir ve zaman sıkıntısından dolayı elinizde farklı seçenek bulunmayacağından kendinizi kötü bir durum içerisinde bulabilirsiniz. Zayıf gösteren gelinlik modelleri 2016 yılında da bu senede yakaladığı satış grafiğini yakalayarak çıtayı yükseltecek gibi duruyor. Bu gelinlik modellerinde yapılan tasarımlarla kilolu gelin adayları fiziklerini zayıf gösterebilir ve düğünlerinde gayet ince bir görünüme sahip olabilirler.

Zayıf gösteren gelinlik modelleri resimlerini sizler için derledik ve resimlerin üzerine tıkladığınız takdirde büyük ekranda görüntüleyebilirsiniz.

Cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Modayeni
Modayeni.Net - Moda Haberleri - El işi iğne oyası Modelleri , oya örnekleri ve dahası..