İğne Oyası Havlu Kenarı Modelleri

  6 sene önce yazıldı. Yazar:

  2015 iğne oyası havlu kenarı modelleri örneklerini inceleyeceğimiz bu yazımızda sizlere detaylı bilgiler ve birbirinden güzel iğne oyası havlu kenarı resimlerini sunacağız.

  El işi işleriyle uğraşanların bileceği üzere en özel süslemelerden biri olan iğne oyası havlu kenarı , son yıllarda bayanlar tarafından oldukça sevilmektedir. Kimileri iğne oyası işlemelerini hobi olarak yaparken, kimileri de bu işlemelerden geçimini sağlamaktadır. Tamamen hayal gücünüze ve yeteneğinize bağlı olarak üretmiş olduğunuz modeller ile eğlenceli vakitler geçirirken bir yandan da güzel şeyler üretmenin mutluluğuna varabilirsiniz.
  Bu yazımızda başta da dediğimiz gibi iğne oyası havlu kenarı modelleri resimlerini sizlerle paylaşacağız. İğne oyası havlu kenarı örneklerini resimlerle göstereceğiz. Her geçen gün ilginin artmasıyla iğne oyası işlemelerinde birbirinden güzel, kaliteli modeller üretilmekte ve bu da iğne oyası sektörünün gelişmesinde önemli ölçüde rol oynamaktadır. Gündelik yaşantımız da sıklıkla kullandığımız havluları kimler şöyle güzel süslemeli, baktığında içi açılacak şekilde istemez ki ? Eskiden olduğu gibi günümüzde de Anadolu bölgelerinde özellikle yaygın olan iğne oyası havlu kenarı yapımı, büyük şehirlerde etkisini de yavaş yavaş arttırmaya başladı. Özellikle ismek gibi yerlerde verilen ücretsiz kurslar, ev hanımlarının yanı sıra hobi olarak ilgilenen genç kızların da dikkatini çekmeyi başardı. Günümüz de internetten yapmış olduğu iğne oyası örneklerini satışa çıkartan bayanlarımız ev ekonomisine destek olmanın yanı sıra bu işlemleri kendine iş edindi. Sosyal mecralardan yaptıkları iğne oyası modelleri örneklerini satışa çıkartan bayanlara, satışlarını arttırmak amacıyla bizlerde destek olmak için yardımcı olmak isteriz. Yapmış olduğunuz iğne oyası modellerini yazımız altından yorumlarla paylaşarak milyonlara ulaştırabilirsiniz.

  Aşağıda resimleri bulunan iğne oyası havlu kenarı modellerinin üzerine tıklayarak büyük ekranda ilerleterek tüm modelleri detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

  2015 – 2016 İğne Oyası Havlu Kenarı Modelleri

  Kategori:
  İğne Oyası

  Cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir